Mplatform - Kasy fiskalne ONLINE

kasy online
FORNET
Łódź, ul. K. Tetmajera 2/12
tel.: 42 636 15 57
Przejdź do treści

Mplatform

Oferta
Wszystkich zainteresowanych M/platform prosimy o kontakt.

telefon: 42 636 15 57, 602 71 82 17
Realizujemy kompleksowe wdrożenie usługi.
Instalację i konfigurację urządzeń oraz opragramowania.

Szczegóły oferty znajdują się na M/platform
M/platform to platforma integrująca narzędzia i usługi wspierające pracę sklepów detalicznych. M/platform umożliwia uzyskanie ofert promocyjnych bezpośrednio od producentów FMCG  oraz daje możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych usług. Dzięki  naszemu rozwiązaniu handel detaliczny zyskuje wiele możliwości  konkurowania ze sklepami wielkopowierzchniowymi i sieciami  franczyzowymi.
Mplatform
PromoPlus umożliwia korzystanie z różnych typów promocji, zarządzania  nimi w wielu punktach handlowych równocześnie oraz ich rozliczanie. Sprzedaż produktów w zestawach, promo sztuki, happy hours i inne typy promocji są dostępne dla wszystkich użytkowników PromoPlus. Detalista decyduje, które promocje wybrać do swojego punktu handlowego.
promo plus
Aby przystąpić do M/platform musisz jedynie zaopatrzyć się  w odpowiednie urządzenie fiskalne lub oprogramowanie kasowe. Konieczne jest również zapewnienie stałego łącza internetowego w twoim sklepie.
W dowolnej chwili i z dowolnego miejsca przystępuj do promocji, sprawdzaj swoje wyniki sprzedaży i korzystaj z innych funkcjonalności M/platform dzięki Panelowi Detalisty dostępnemu zawsze poprzez indywidualne konto pod adresem www.mplatform.com.pl/pd
Urządzenia i oprogramowanie współpracujące z M/platform:
Novitus NEXT
  • dotykowy, kolorowy wyświetlacz TFT 7’’ (800x480 pikseli)
  • nieograniczona liczba kodów PLU oraz grup towarowych
  • System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a zastosowana platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań.
Insoft PC-POS
  • prosty i funkcjonalny program kasowy typu POS przeznaczony dla stanowiska komputerowego z monitorem, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą (PC lub programowalną).
  
                 
Symplex Small Business
  • program  Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem oraz wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania.
Created with FORNET Łódź
Telefon: 42 636 15 57
Wróć do spisu treści