Testery banknotów UV - FORNET Marek Niedźwiecki

Przejdź do treści

Menu główne:

Testery banknotów UV

Tester Glover DL-105 UV

Tester Glover DL-105 UV

Tester ultrafioletowy DL-105 UV został zaprojektowany w oparciu o standardy stosowane w wielu krajach świata. Tester DL-105 UV, bada reakcje banknotu na promienie ultrafioletowe. Przeznaczony jest do pracy w bankach, urzędach pocztowych, sklepach oraz innych punktach kasowych. Urządzenie sprawdza się doskonale przy weryfikacji najczęściej występujących walut obcych - EUR, USD, a także polskich banknotów. Duża zaleta testera to jego małe wymiary, dzięki czemu jest idealnym urządzeniem do punktów kasowych.

Cechy testera:
Testowanie banknotów w promieniach UV
Sprawdzanie znaku wodnego - brak
Głowic magnetyczna - brak
Moc lampy UV - 4 W
Wymiary: (dł.)180 x (szer.) 118 x (wys.) 80 mm
Zasilanie: 220-240V 50Hz
Zużycie energii: 4W

75,00zł(z VAT-em)
Tester Glover SLD-10 UV

Tester Glover SLD-10 UV

Tester do banknotów Glover SLD-10 UV to uniwersalne urządzenie do weryfikacji prawdziwości znaków pieniężnych (banknotów), kart kredytowych, dokumentów, itp. Proces ten umożliwia specjalna konstrukcja oparta na dwóch źródłach światła (ultrafioletowego – 365 nm i białego) i wbudowanym szkle powiększającym. Zastosowanie stacjonarnego powiększenia zwiększa dokładność badania zabezpieczeń widocznych w promieniach ultrafioletowych (ukryte cechy charakterystyczne i poziom reemisji widma przez papier), w świetle białym przechodzącym ( znak wodny, obecność nitki zabezpieczającej i element recto-verso) i mikrodruków. Tester w swojej pracy wykorzystuje nowoczesną świetlówkę o podwyższonej trwałości typu "U" o mocy (9W).
Podsumowując tester do banknotów Glover SLD-10 UV dzięki praktycznej konstrukcji, przyjaznej estetyce i umiarkowanym wymiarom jest ciekawą i wartościową propozycją dla klientów o średnich i dużych wymaganiach.

Specyfikacja techniczna:
Testowanie banknotów w promieniach UV i w świetle białym
Umożliwia sprawdzenie znaku wodnego
Wbudowane szkło powiększające - lupa
Moc lampy światła białego - 4W
Moc lampy UV - 9W
Wymiary (dł. x gł. x wys.): 200x120x160 mm
Zasilanie: 220-240V 50Hz

110,00zł(z VAT-em)
Tester Glover SLD-16 UV

Tester Glover SLD-16 UV

Tester ultrafioletowy SLD-16 UV został zaprojektowany w oparciu o zaawansowaną technologię badania prawdziwości banknotów, która jest stosowana w wielu krajach świata. SLD-16 UV, bada dwie najważniejsze cechy zabezpieczenia banknotów: reakcje na promienie ultrafioletowe (UV) oraz znak wodny. Przeznaczony jest do pracy w bankach, urzędach pocztowych, sklepach oraz innych punktach kasowych. Urządzenie posiada mocną lampą ultrafioletową, która sprawia, że ukryte zabezpieczenia banknotów są lepiej widoczne.
W urządzeniu zastosowano dwie nowoczesne świetlówki (światło białe i UV) typu "U" o dużej mocy (16W).

Cechy testera:
Testowanie banknotów w promieniach UV i w świetle widzialnym
Wykrywa różnice pomiędzy farbą absorbującą UV a odbijającą promienie UV
Głowica magnetyczna - ( Glover SLD-16 UV/MG)
Umożliwia sprawdzenie znaku wodnego
Szkło powiększające - lupa
Moc lampy światła białego - 16W
Moc lampy UV - 16W
Wymiary: 269x138x138 mm
Zasilanie: 220-240V 50Hz

135,00zł(z VAT-em)
Tester Glover DL-01 UV

Tester Glover DL-01 UV

Testowanie banknotów w promieniach UV i w świetle widzialnym
Wykrywa różnice pomiędzy farbą absorbującą UV a odbijającą promienie UV
Umożliwia sprawdzenie znaku wodnego, obecności nitki zabezpieczającej, znak recto-verso
Moc lampy światła białego - 4.8V 0.25A
Moc lampy UV - 4W
Wymiary: 165 x 58 x 25 mm
Zasilanie bateryjne: 4 x AA (LR6)
Waga: 0,1 kg (bez baterii), 0,2 kg (z baterią)

60,00zł(z VAT-em)
Glover 4500-UV - tajnopis

Glover 4500-UV - tajnopis

Znaki naniesione markerem UV są niewidoczne w normalnym świetle, dlatego tajnopis Glover 4500-UV idealnie nadaje się do nanoszenia numerów ewidencyjnych na: elementy wyposażenia, meble, sprzęt komputerowy i inne przedmioty.
Naniesione tajnopisem znaki, można ujawnić posługując się testerem ultrafioletowym emitującym światło o długości 365 nm. W tym celu polecamy Państwu testery do banknotów Glover modele DL-01 UV, DL-08 UV lub DP-323 UV. Ich przenośny charakter powoduje, że możemy weryfikować zabezpieczenia UV w dowolnym miejscu, bez dostępu do źródła zasilania.
Specyfikacja:
Grubość: 1mm
Widoczny w świetle UV: 365nm
Rodzaj: marker UV - tajnopis

12,30zł(z VAT-em)

Testery banknotów i dokumentów
Testery banknotów to urządzenia służące do weryfikacji prawdziwości banknotów i dokumentów.
W tym celu wykorzystują rożne technologie i metody. Do najpopularniejszych zaliczamy światło ultrafioletowe, promieniowanie podczerwone, światło białe i magnetyzm. Testery banknotów pozwalają sprawdzać zabezpieczenia jawne (znak wodny, pasek zabezpieczający, element recto-verso, techniki druku), jak i utajone (fluorescencja UV, farba magnetyczna, druk IR, mikrodruki).
Urządzenia do weryfikacji banknotów i dokumentów możemy podzielić na grupy w zależności od ich funkcjonalności (przenośne i stacjonarne), wykorzystanych technologii bazowych (UV i IR) czy charakterystyki (automatyczne i świadome). My zaproponowaliśmy Państwu wybór urządzeń według funkcjonalności i technologii. Te z nich, które łączą w sobie obie cechy, znajdą Państwo w obydwu podkategoriach.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego