Terminale płatnicze - FORNET Marek Niedźwiecki

Przejdź do treści

Menu główne:

Terminale płatnicze

Kontakt telefoniczny:
42 6361557
602 71 82 17

Płatności kartami

Płatności kartami z paskiem magnetyczym, chipem, zbliżeniowych i telefonem - NFC
Akceptacja kart kredytowych, debetowych, obciążeniowych, przedpłaconych i wirtualnych.

Doładowania telefonów

Doładowania elektroniczne to usługa, która pozwala na dokonywanie elektronicznego uzupełnienia kont telefonów komórkowych działających w systemie pre-paid oraz sprzedaży doładowań do tanich rozmów międzymiastowych, międzynarodowych i lokalnych z telefonów stacjonarnych i komórkowych.

Płatność za rachunki

PayTel jest jedną z największych w Polsce sieci przyjmowania płatności za faktury. Do dyspozycji klientów stawiamy sieć ponad 1200 punktów świadczących tę usługę. W punktach oznakowanych paytel-logo-mini można opłacać faktury współpracujących z PayTel wystawców.
Dzięki usłudze „Wszystkie rachunki” możesz opłacić gotówką rachunki wszystkich wystawców w jednym miejscu.

Dlaczego akceptacja kart z NOVITUS SA

Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie NOVITUS SA wspiera działalność handlową i usługową klientów starannie dobranymi nowoczesnymi technologiami kierując się zawsze zasadą zachowania najwyższej jakości oferowanych produktów i usług.
Najbardziej powszechnym jest system akceptacji kart płatniczych VISA, MASTERCARD,  AMERICAN EXPRES. Akceptacja ich odbywa się najczęściej na terminalach płatniczych dostępnych zarówno w wersji stacjonarnej jak i przenośnej, łączących się przez linię telefoniczną PSTN, Ethernet oraz modem GPRS. Ponadto takie rozwiązania są dostępne  na Pin Padach podłączonych do kas fiskalnych oraz stanowisk komputerowych (CELTO I3070).

Technologia NFC to wygodna alternatywa dla płatności. Twój telefon komórkowy może pełnić rolę karty płatniczej. Dzięki temu możesz płacić za towary i usługi w taki sam sposób, w jaki posługujesz się kartą płatniczą z funkcją płatności zbliżeniowych MasterCard® PayPass™.
Za pomocą telefonu możesz bez użycia PIN-u dokonywać płatności do 50 zł. Powyżej 50 zł niezbędne jest każdorazowe potwierdzanie kodem PIN.


NOVITUS SA wraz z firmą SkyCash wprowadził na rynek innowacyjny system płatności przez telefon komórkowy w punktach handlowo-usługowych wyposażonych w kasy fiskalne NOVITUS SA. Technologia ta gwarantuje szybkie przelewy, zachowując tym samym najwyższy stopień bezpieczeństwa porównywalny ze stosowanym w bankowości on-line jak i w systemach autoryzacyjnych kart płatniczych.
Płatności mobilne odbywają się w ten sam sposób jak standardowe zakupy. Sprzedawca wprowadza do kasy fiskalnej dane o zakupionych towarach lub usługach i wybiera formę płatności zdefiniowaną dla SkyCash. Klient zaś w aplikacji SkyCash na swoim telefonie wprowadza numer odpowiadający danej kasie, kwotę płatności oraz zatwierdza ją kodem PIN. Po pozytywnej autoryzacji transakcji w systemie SkyCash, kasa drukuje paragon fiskalny.
Aplikacja SkyCash na telefonie działa we wszystkich popularnych systemach telefonii komórkowej (Android, Blackberry, Java, iOS (iPhone), Symbian i Windows), daje możliwość wygodnego i przejrzystego regulowania dokonywanych transakcji. Z płatności mobilnych możemy korzystać wszędzie, jedynym warunkiem jest posiadanie komórki z dostępem do Internetu.
Aby móc stosować tę formę płatności, wystarczy zarejestrować się na stronie m.skycash.com, pobrać na telefon darmową aplikację oraz zasilić konto środkami pieniężnymi. Konto zakładane jest w systemie SkyCash i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych opłat.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego