Pomoc TeamViewer - FORNET Marek Niedźwiecki

Przejdź do treści

Menu główne:

Pomoc TeamViewer

Pomoc zdalna

TeamViewer QuickSupport to kompaktowy moduł kliencki, nie wymagający instalacji i uprawnień administratora na komputerze docelowym . Pobierz program >

TeamViewer to bezpieczne narzędzie do zdalnego zarządzania komputerami. Połączenia są realizowane przez zaszyfrowane kanały wykorzystujące 2048-bitową wymianę kluczy RSA i szyfrowanie sesji 256-bitowym kodem AES.


Za pomocą programu TeamViewer możesz w przeciągu niewielu sekund nawiązać połączenie internetowe z dowolnym komputerem osobistym lub serwerem i zdalnie nim sterować tak, jakbyś tuż przed nim siedział. Sam się przekonaj, dlaczego ponad 200.000.000 użytkowników na całym świecie zaufało programowi TeamViewer.

Wszystkie instalacje hostów są całkowicie bezpłatne dla użytkowników posiadających licencje. Do nawiązania sesji w programie TeamViewer wystarczy, by tylko jeden użytkownik był posiadaczem licencji. W ten sposób, możesz obsługiwać nieograniczoną liczbę klientów wykorzystując tylko jedną licencję. TeamViewer dostosowuje jakość i prędkość wyświetlania do połączenia, zapewniając optymalną wydajność pracy zarówno przy użyciu połączeń LAN, jak i urządzeń mobilnych.

TeamViewer jest jednym z najszybciej rozwijających się rozwiązań do zdalnej konserwacji i prezentacji. Użytkownicy i klienci ceną prostą użycie, wysokie bezpieczeństwo i niezawodność aplikacji TeamViewer. Ciągły rozwój programu gwarantuje pewną inwestycję na przyszłość i zbliża nas do celu, jakim są usatysfakcjonowani klienci.

TeamViewer to rozwiązanie typu "wszystko w jednym" do zróżnicowanych zastosowań takich jak: meetingi online, prezentacje, sesje szkoleniowe, praca zespołowa, zdalne zarządzanie, wsparcie techniczne, dostęp do nienadzorowanych komputerów i biuro domowe.
Nie musisz martwić się zaporami ogniowymi, zablokowanymi portami ani routerami NAT – TeamViewer zawsze znajdzie sposób połączenia się ze zdalnym komputerem.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego